Ostrobój 2015- Druga Edycja Zawodów dla Amatorów na Torze Kolarskim w Szczecinie




Ostrobój to okazja dla osób które jeżdżą na ostrych kołach i nie tylko dostać się na jeden z najlepiej zachowanych otwartych torów w Polsce. Po sukcesie pierwszejj edycji postanowiliśmy przenieść zawody na lipiec i powiększyć liczbę konkurencji dwukrotnie! Podczas drugiej edycji czas był mierzony bardzo dokładnie przez profesionalnalną firmę. W zawodach wzięło udział dwukrotnie więcej zawodników niż rok wcześniej 
8

Konkurencje
65

Zawodników
375

Okrążenia
.
184

Kilometry
.






Konkurencje:

1. Sprint
2. 200 metrów ze startu lotnego 
3.  400 metrów ze startu lotnego
4. 1000 metrów na dochodzenie 
5. 1000 metrów parami
6. 2000 metrów na dochodzenie
7. Wyścig Eliminacyjny
8. Wyścig Punktowy
9 Najdłuższa runda
5. Stójka

Wyniki



pełne wyniki: https://goo.gl/rV7A6D

Wyścig Eliminacyjny I

1. Różycki Mateusz - Społem WPRDL Łódź
2. Niełaczny Rudy - Społem WPRDL Łódź
3. Włodkiewicz Wojciech - Tragedia
4. Baranowski Jakub Społem - WPRDL Łódź
5. Murtynowski Joachim - Dwa Osiem Racing Team
6. Henkelman Chris - Tragedia
7. Kaczmarek Tomek - Dwa Osiem Racing Team
8. Czerniawski Michał
9. Mazurek Piotr
10. Markiewicz Jakub - Nightriders
11. Dąbrowski Kamil - Siedemnastka
12. Saleta Sebastian - Tragedia

Wyścig Eliminacyjny II

1. Berg Rafał - Wrocław
2. Jacznik Rafał - Sznfixed
3. Sass Gabor
4. Adamski Adam - Skołowani Poznań
5. Kozłowski Adam - HiRidersDrugs
6. Jaworski Michał - CoastRidaz
7. Ignaczak Wiktor - CoastRidaz
8. Kolek Jakub - HiRidersDrugs
9. Kodź Piotr - HiRidersDrugs
10. Rajchel Paweł - HiRidersDrugs
11. Borowski Adam - CoastRidaz
12. Mełnicki Wojtek - CoastRidaz
13. Gabryszewski Bart - HiRidersDrugs
14. Szlużycki Tomasz - HiRidersDrugs

Wyścig Punktowy I

1. Baranowski Jakub -Społem WPRDL Łódź - 20
2. Różycki Mateusz - Społem WPRDL Łódź - 14
3. Włodkiewiecz Wojciech - Tragedia - 11
4. Niełaczny Rudy - Społem WPRDL Łódź - 9
5. Kaczmarek Tomek - Dwa Osiem Racing Team - 5
6. Mutrynowski Joachim - Dwa Osiem Racing Team - 3
7. Markiewicz Jakub - Nightriders - 3
8. Artyniew Wojciech - Dwa Osiem Racing Team - 2
9. Piekarski Karol - Nightriders - 0 
10. Jaworski Jakub - Tragedia - 0 
11. Czerniawski Michał - 0 
12. Mazurek Piotr - 0 
13. Welc Damian - 0
14. Sadowski Emilian Tragedia - 0
15. Piotrowicz Paweł - Salon Rowerowy Szczecin - 0
16. Dąbrowski Kamil - Siedemnastka

Wyścig Punktowy II

1. Adamski Adam - Skołowani Poznań - 17
2. Byczkowski Mateusz - 16
3. Skórski Bartosz - HiRidersDrugs/GTO - 10
4. Berg Rafał - 9
5. Saleta Sebastian - Tragedia - 9
6. Jaworski Michał - CoastRidaz - 8
7. Skotarczak Maciej - Szczecin Fixed - 4
8. Krautforst Michał - Tragedia - 4
9. Suszyński Andrzej - Wrocław - 0
10. Białobrzeski Michał - Białobrzeski - 0
11. Kolek Jakub - 0
12. Filipczak Daniel - 0
13. Nico - Berlin - 0
14. Celebucki Piotr - Szczecin Fixed - 0
15. Ignaczak Wiktor - CoastRidaz - 0
16. Mełnicki Wojtek - CoastRidaz - 0

200 metrów & Sprint Mężczyzn

1. Jakub Baranowski - Społem WPRDL Łódź - 12,388
2. Maciej Karaczun - Gryf Szczecin - 12,735
3. Mateusz Różycki - Społem WPRDL Łódź - 12,845

200 metrów & Sprint Kobiet

1. Iwona Ludew - Łódź - 16,00
2. Katarzyna Pabich - Tragedia - 16,31
3. Julianna Zysk - Dwa Osiem Racing team - 17,15

400 metrów Kobiet

1. Iwona Ludew - Łódź - 32,761
2. Julianna Zysk - Dwa Osiem Racing team - 33,056
3. Joda Budzyńska - Nightriders - 34,781 

400 metrów Mężczyzn

1. Mateusz Różycki - Społem WPRDL Łódź - 25,328 
2. Jakub Baranowski - Społem WPRDL Łódź - 25,715
3. Maciej Karaczun - Gryf Szczecin - 26,035

1000 metrów Mężczyzn

1. Mateusz Różycki - Społem WPRDL Łódź - 1,15,677 
2. Niełaczny Rudy - Społem WPRDL Łódź - 1,17,109
3. Jakub Baranowski - Społem WPRDL Łódź - 1,17,286

1000 metrów Parami

1. Baranowski, Różycki - Społem WPRDL Łódź - 1,16,639 
2. Henkel,am, Włodkiewicz - Tragedia - 1,18,918
3. Lubiński, Karaczun - Gryf Szczecin - 1,20,214

2000 metrów Mężczyzn

1. Mateusz Różycki - Społem WPRDL Łódź - 2,43,737
2. Jakub Baranowski - Społem WPRDL Łódź - 2,48,970
3. Szymon Lubiński - Gryf Szczecin - 2,49,343

Najdłuższa Runda

1. Niełaczny rudy - Społem WPRDL Łódź  
2. Karol Piekarski - Nightriders
3. Wojciech Artyniew - Dwa Osiem Racing Team